Hayatında Pembe Kurdele Hayat Sigortası varsa sigorta kapsamındaki kadın kanser hastalıklarından herhangi biri ile karşılaşman halinde tek seferde ödenecek teminat tutarı, bu süreçte sana önemli bir destek sağlayacak. Pembe Kurdele Hayat Sigortası’nın sağladığı finansal desteği;

Tedavi masraflarında,
Tedavi süresince maddi ihtiyaçlarında,
Evde bakım ihtiyacında,
Rehabilitasyon ve psikolojik destek masrafları için gönlünce kullanabilirsin.

Pembe Kurdele Hayat Sigortası’na hayatında yer açmak için hemen kendine en uygun paketi seçerek sana destek olmamızı şimdi sağlayabilirsin.

Pembe Kurdele Hayat Sigortası Teminatları Nelerdir?

Pembe Kurdele Hayat Sigortası’nın teminatları  hakkında detayları buradan şimdi keşfedebilirsin.

Vefat Teminatı: Sigortalının her türlü vefatı (kaza veya hastalık) halinde, sigortalının belirlemiş olduğu teminat tutarı, hak sahiplerine ödenir.
Kadın Kanseri Teminatı, Meme kanseri, Rahim kanseri, Rahim ağzı kanseri, Rahim içi kanseri, Yumurtalık kanseri, Tüpler, vajina/vulva tümörler

Yukarıda belirtilen kadın kanser türlerinden birine yakalanılması halinde hastalığın belgelenmesinden itibaren başlayan 30 günlük bekleme süresi sonunda sigortalı halen hayatta ise tedavi masraflarından bağımsız olarak belirtilen teminat tutarı, sigortalıya tek seferde ödenir.Bilmen Gerekenler

Poliçe kapsamında bulunan hastalıkların birine yakalanılması halinde hastalığı belgelemen gerekiyor.
Sertifikanın başlangıç tarihinden itibaren 90 günden sonra ortaya çıkan hastalığın belgelenmesinden sonra 30 günlük bekleme süresi sonunda tedavi masraflarından bağımsız olarak belirlenen teminat tutarı, sana tek seferde ödenir.
30 günlük bekleme süresi içinde sigortalının vefatı durumunda ana teminatı olan vefat tazminatı, hak sahiplerine ödenir.
Kadın kanserlerine yönelik teminatın başlaması için başlangıç tarihinden veya poliçede değişiklik yapıldıysa değişikliğin yapıldığı tarihten itibaren 90 günlük muafiyet süresi uygulandığını unutmamalısın. Sigortanın kesintisiz ve aynı şartlarla yenilenmesi halinde bu süre ortadan kalkacaktır.

PEMBE KURDELE HAYAT SİGORTASI

Zor günde de sana destek olacak bir güvencen her zaman bulunmalı. Fibaemeklilik, “desteğin” önemini biliyor ve seni Pembe Kurdele Hayat Sigortası ile tanıştırıyor.

Pembe Kurdele Hayat Sigortası, kadınlara özel kanser hastalıkları için tedavi sırasında ve tedavi sonrasında sana finansal destek sağlıyor.

Neden Pembe Kurdele Hayat Sigortası?

Kadın kanserlerine yönelik güvence ve ihtiyacın olan finansal destek sayesinde bu süreci birlikte kolayca atlatabiliriz!


Ün Sigorta Aracılık Hizmetleri  / Perpa Ticaret Merkezi B Blok K.9 No:1400 Şişli İstanbul ./ Tel : 0212 320 80 10 / ​www.sigortacimiz.net