​​​​​KESİNTİSİZ EĞİTİM SİGORTASI

Kesintisiz Eğitim Sigortası ile çocuğunu güvenle yarınlara hazırlamak sizin elinizde!

Yaşamın her kesiminde ve her koşulunda güven için tasarlanmış olan Kesintisiz Eğitim,

güçlü teminatlarıyla fark yaratıyor.


Hem çocuğunuz için birikim yaparken, hem de oluşabilecek risklere karşı çocuğunuz için

eğitimlerini devam ettirebilmesini sağlayabilirsiniz.

Birikimlerinizi dilerseniz TL, dilerseniz döviz olarak yapabilirsiniz.


Üstelik, tüm hayat sigortalarında olduğu gibi Kesintisiz Eğitimde de vergi avantajından yararlanabilirsin.

Kısacası ödemeye başladığın an itibarıyla kazançlı oluyorsun!
Kesintisiz Eğitim Hayat Sigortası Teminatları Nelerdir?

Senin ve çocuğunun en iyi koşullarda yaşaması için Kesintisiz Eğitim Hayat Sigortası teminatlarını keşfet!

  • Toplu Ödeme Teminatı

     Prim ödemeleriniz yapıldığı sürece; risk gerçekleşsin veya gerçekleşmesin, sigorta süresinin bitiminde sigortayla ilgili çocuk, toplu ödemeyi alıp sigortayı sona erdirir.


  • Aylık Kalıcı Tam Maluliyet Teminatı

    Hayatın ne getireceğini bilemiyoruz.  Poliçe süresi içinde herhangi bir maluliyet yaşamanız durumunda ise aylık ödenen primleri yine sigorta bitimine kadar biz ödüyoruz. Ayrıca, hayatı değerli kılmak adına hem senin hem de çocuğunun ihtiyaçları için aylık olarak ödediğin primin 5 katını "Maluliyet Aylığı" olarak sana ödüyoruz. Böylece hayatın getirebileceği beklenmedik koşullar için hem seni hem de çocuğunu ve eğitimini güvence altına alıyoruz.


  • Aylık Destek Maaşı Teminatı

​Vefat durumunda ise aylık ödenen primleri yine  eğitimin kesintisiz ilerlemesi için senin adına sigorta bitimine kadar biz ödüyoruz!

Buna ek olarak da aylık ödenen primin 3 katı "Destek Maaşı"nı çocuğuna her ay ödüyoruz. Böylece sigorta süresi boyunca hem sigorta primleri ödenmiş oluyor hem de eğitiminde ve birikiminde herhangi bir aksama olmuyor.Kimler Yararlanabilir?

Kesintisiz Eğitim Hayat Sigortası 18 - 60 yaş aralığındaki kişiler tarafından 0 - 13 yaş aralığındaki çocuklar için yaptırılabilir.

Ürünün Özellikleri:

​ 
- Prim ödemeleri yapıldığı sürece; risk gerçekleşsin veya gerçekleşmesin, sigorta süresinin bitiminde toplu ödeme, sigortaya konu olan çocuk 18 yaşında ise sigortalı çocuğa, sigortalı çocuk 18 yaşından küçük ise sigortalı çocuğun vasisine ödenir.

-  Prim ödemeleri TL, USD ve EUR cinsinden aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık ödemeler halinde yapılabilir. (Prim ödemede para birimi olarak döviz seçilmesi halinde tarifeye ait her türlü prim ve ödeme işlemleri, ödeme tarihindeki T.C. Merkez Bankası efektif satış kuru üzerinden belirtilen döviz karşılığı TL olarak yapılacaktır.)


- Süresi en az 5 yıl, en fazla 18 yıl olabilir.

 - Kesintisiz Eğitim Hayat Sigortası; 18 - 60 yaş aralığındaki kişiler tarafından 0 - 13 yaş aralığındaki çocuklar için yaptırılabilir.

 - Aylık Destek Maaşı Teminatı, Aylık Kalıcı Tam Maluliyet Teminatı, Birikim Teminatı, Toplu Ödeme Teminatları bulunmaktadır.

 - Üstelik Kesintisiz Eğitim Hayat Sigortası'nda ilk yıl primlerini ödedikten sonra ödemelerine ara verme (tenzil) hakkı sunmaktadır.
Tenzil edilmiş sigorta poliçesini tekrar yürürlüğe almak istediğinde ise poliçenin şartlarında yer alan koşulları yerine getirmen gerekir.


- Vergi Avantajı:
Kesintisiz Eğitim Hayat Sigortası, sadece seni ve sevdiklerini olası risklere karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda vergi indirimi avantajından faydalanmanı sağlar. Nasıl mı?

Şöyle ki;

Ücretli bir çalışan isen ödeme yaptığın ayda elde edilen ücretin %15’ini,
Yıllık beyana tabi vergi mükellefi isen yıllık gelirinin %15’lik kısmını, asgari ücretin yıllık brüt tutarını aşmamak kaydıyla gelir vergisi matrahından düşebilirsin.
Bu avantajdan faydalanmak için ödeme ile alakalı belgelerini; yıllık beyana tabi vergi mükellefiysen muhasebecine, ücretli çalışansan da çalıştığın kuruma iletmen yeterli olur.


Kesintisiz Eğitim Hayat Sigortası’nı Nereden Alabilirsin?
Kesintisiz Eğitim Sigortanızı yaptırmak  için bizimle iletişime geçiniz.
0532 683 72 27   / 0532 355 17 55


Ün Sigorta Aracılık Hizmetleri  / Perpa Ticaret Merkezi B Blok K.9 No:1400 Şişli İstanbul ./ Tel : 0212 320 80 10 / ​www.sigortacimiz.net